Stiati ca….

Suma premiilor puse in joc la concursurile anuntate depaseste
75000
de euro ?

Enter your email address:

Categorii

Arhiva

ZeList

NetRom Code Golf 2025

👋NetRom Code Golf este un concurs de programare în care participanții trebuie să implementeze soluțiile problemelor, de tip “treasure hunt”, analizând fișierele de input și output oferite de organizatori, pentru a deduce detaliile acestora. Acesta stimulează gândirea creativă în rândul concurenților, care pot fi răsplătiți cu premii atractive și locuri la Internship.

🚀 Evenimentul este adresat atât studenților din anii I și II, cât și elevilor de liceu. Încurajăm participarea tuturor și vă invităm să vizitați pagina dedicată concursului: https://codegolf.netromsoftware.ro, unde se regăsesc toate detaliile necesare, precum și linkul către pagina de înscriere începând cu 14 Aprilie.

Runda de calificare va fi deschisă în perioada 14 – 27 Aprilie, iar finala se va desfășura fizic, la sediile companiei din Craiova și Timișoara, pe 10 Mai.

🔓 Până atunci, vă puteți familiariza cu platforma și vă puteți “antrena” cu problemele edițiilor anterioare: https://codegolf.netromsoftware.ro/contests.

Participarea în runda de calificare este interactivă, 100% online, având posibilitatea de a vă valida soluțiile în timp real, pe platforma dedicată evenimentului.



Comments are closed.